משרד תיווך מסטר הומס ברחובות
img

משרד תיווך מסטר הומס ברחובות

MESTER HOMES

תיווך ברחובות

משרד מסטר הומס- Mester Homes מתמחה באזור השפלה. אחד מאזורים העיקריים שלנו הוא רחובות. רחובות עיר ותיקה, היא נוסדה כמושבה עוד במאה ה- 19, ובשנות ה- 50 של המאה ה- 20 הפכה לעיר. בעבר הייתה רחובות ידועה בזכות פרדסי התפוזים שהיו בה. בעשורים האחרונים היא קיבלה תדמית של עיר מדע ותרבות בזכות המוסדות ומקומות הבילויים הרבים בה. ברחובות יש מוסדות לימוד רבים, ביניהם מכון וייצמן, הפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית, המרכז האקדמי פרס ועוד מוסדות. נכון לשנת 2021 מתגוררים ברחובות כ- 147,000 תושבים.

ברחובות קיימות שכונות ותיקות וחדשות וכל אחת מהן בעלת מאפיינים ייחודיים לה. בגלל השוני בין השכונות והאזורים, שבא לידי ביטוי גם במחירים שונים של נכסים, משרד תיווך ברחובות נדרש לבחון באופן מלא את צרכי הלקוח לפני התאמת נכס. אנו במשרד התיווך מסטר הומס- Mester Homes מכירים היטב את השכונות, יודעים מה ניתן למצוא בכל שכונה, איזה נכסים קיימים בכל אחת מהשכונות, מה סביבת המחירים בכל שכונה ויכולים להתאים לכם את הנכס המתאים ביותר לצרכים שלכם.

ברחובות יש יותר מארבעים שכונות. בין השכונות החדשות והמבוקשות של רחובות ניתן למצוא את המדע, רחובות החדשה, רחובות ההולנדית, היובל, רחובות הצעירה. השכונות מתאפיינות בבנייה מודרנית, בניינים מסוגים שונים, מגדלים או בתים פרטיים. בשכונות ניתן למצוא מבחר רחב של נכסים למכירה וגם מגוון נכסים להשכרה. בין השכונות הוותיקות ניתן למצוא את אושיות, מילצ'ן, מילר, רמת אהרון, מרמורק ועוד. יש רוכשים שיעדיפו לקנות בשכונות החדשות ויש כאלה שיעדיפו בשכונות הוותיקות. לכל שכונה יש את הקסם שלה ואת קהל היעד שמתחבר ומעדיף אותה. יש כמובן עוד שכונות רבות ואנו נשמח לתת שירות ולהתאים לכל אחד את הנכס המתאים לו באזור המתאים לו.

כאשר מדובר בנכס למכירה בעזרת תיווך ברחובות- אנו בונים תוכנית שיווקית המתאימה ביותר לנכס. אנו בוחנים מי קהל היעד וכיצד ניתן להגיע אליו באופן מיטבי, נבחן את ערוצי השיווק המתאימים ביותר, נבצע ניתוח שוק מקיף על האזור, נבדוק עסקאות אחרונות שבוצעו באזור ונספק לכל נכס את התוכנית המתאימה לו ביותר.

כאשר מדובר בקניית נכס- אנו מספקים לקונה מעטפת מלאה על מנת להוביל אותו לעסקה הכדאית והמשתלמת ביותר עבורו, תוך התחשבות מלאה בצרכים שלו. אנו מוודאים כי הקונה מכיר את השוק, מספקים לו מידע על המחירים בסביבה, על מאפייני השכונה, נותנים לכל קונה ייעוץ כלכלי-נדל"ני, בשקיפות, בהוגנות ובגובה העיניים.

לקנות ולמכור נכס בדרך היעילה ביותר

למתווך מקצועי יש כלים רבים, ידע ומיומנות. אנו במשרד התיווך ברחובות- מסטר הומס Mester Homes נשמח לעזור לכם להגשים את חלומכם. זה המקצוע שלנו, למדנו הרבה שנים על מנת להיות הכי טובים, הכי מקצועיים ולתת את השירות הטוב ביותר, נשמח לעמוד לשירותכם בכל שעה. אנו זמינים לשיחת טלפון, התכתבות ווטס-אפ ותקשורת בכל דרך שנוחה לכם.

מאמרים נוספים
בכמה לתמחר את הנכס בעת השיווק?
בכמה לתמחר את הנכס בעת השיווק?

כאשר אתם רוצים למכור נכס השאלה המעניינת אתכם היא: בכמה לתמחר את הנכס בעת השיווק?

קראו עוד
נדל
נדל"ן בגדרה

כאשר אתם רוצים למכור נכס השאלה המעניינת אתכם היא: בכמה לתמחר את הנכס בעת השיווק?

קראו עוד
משרד תיווך בגדרה
משרד תיווך בגדרה

משרד תיווך מסטר הומס בגדרה - Mester Homes

קראו עוד
משרד תיווך מסטר הומס ברחובות
משרד תיווך מסטר הומס ברחובות

MESTER HOMES

קראו עוד
השקעות נדל
השקעות נדל"ן

תזרים מזומנים מול רווחי הון

קראו עוד
רכישת נכס שני
רכישת נכס שני

באילו מקרים אין תשלום מס רכישה על נכס שני? מהו מס שבח? מי מוגדר משפר דיור? ולאיזה תנאים נוכל לקבל בבנק?

קראו עוד
קניה של בית בישראל
קניה של בית בישראל

מה צריך לדעת כאשר רוכשים דירה חדשה מהקבלן או דירת יד שניה? נקודות קריטיות באת רכישה והמלצות. כל השלבים מ-א עד ת.

קראו עוד
טיפים חשובים לפני מכירת נכס
טיפים חשובים לפני מכירת נכס

אילו פעולות כדאי לעשות לקראת פרסום הנכס למכירה? תמחור נכון של הנכס, ניתוח שוק, תיקונים צבע וניקיון, צלם מקצועי ועוד...

קראו עוד
5 עצות הזהב למשקיע המתחיל בנדל
5 עצות הזהב למשקיע המתחיל בנדל"ן

רוצים רוצים להתייעץ עם מומחה, פנו אלנו

קראו עוד
איזה בית אני יכול להרשות לעצמי
איזה בית אני יכול להרשות לעצמי

כמה הון עצמי נדרש לרכישת בית ראשון? איך לחשב גובה ההחזר החודשי שתשלמו לבנק כל חודש? איזה מסלולים לקחת ומה כל משמעות של כל מסלול? מושגים שחייבים לדעת לפני שנגשים לבנק.

קראו עוד

Lorem text

Aside111

אלכס מסטר כלכלן ויועץ נדל"ן
צור קשר
רכישה
מכירה